Totoro ir Vespa

Šiandien iš karto apie du užbaigtus žaisliukus – animacinio filmuko heroju Totoro ir vasarėjančių gatvių gražuolį Vespą (užsakovui tai tieisog motociklas, ir niekaip kitaip, svarbu, kad su numeriais ant galo 😀 ).

Pirmasis pasaulį išvydo Totoro, kai mano mažajam vyrukui eilinį kartą užkliuvo akis už “zuikio”, kol mama po Ravelry maklinėjo. Vespos atsiradimo istorija šiek tiek įdomesnė, bet Totoro tai man labiau patinka. Toks gerietis kamuoliukas, galintis pasaugot miegančius ar šiaip svajojančius. Nors panašu, kad labiausiai jam aptinka laiką leist miškę:

O štai su Vespa viskas iš nekalto “mama, numegzk motociklą” išvirto į “mama, mes juk susitarėm, kad tu dabar megsi man motociklą. Megzk!” 😀 Prieš kokią savaitėlę (o gal dvi…?) misteris nutarė šiek tiek pasirgt. Tai aš naudodamasi proga, kad jis ramiai parpia prisėdau šalia krapštinėtis su skara. Ir nutikt tu man, tik spėjau ritmą pagaut, kai kas ima muistytis, pramerkia akį, ir žiūri. Žiūri, žiūri… Ir prasideda:

– Mama, ką tu čia darai?

– Neriu skara.

– Bet juk mes susitarėm, kad tu megsi man motociklą!!!

– Būtinai, juk pažadėjau. Tau dabar reikėtų vaistuką išgerti…

– Gersiu, kai numegsi man motociklą!

– Gerai mažuti, megsim motociklą, bet pirma reikia išgerti vaistukus, nes tau kylą temperatūra…

– Aš ne mažutis, aš diiidelis. Gersiu, kai numegsi!

Galiausiai pavyko susiderėt, kad išsirinksim spalvas, tada bus išgerti vaistai ir tada jau megsim. Ir mezgėm, oi mezgėm – 2 dienas non stop 😀 Žmogeliui laikėsi temperatūra, tai jis pasnausdamas prižiūrėjo mama, kad ji neužsiiminėtų niekais ( nz, pavyzdžuiui, tokiom “nesamonėm”, kaip maisto ruošimas…), o megztų jam motociklą. Ir vis skaičiavo, kad visos lempos būtų, siūlus vyniojo (ai gal nepasakosiu, kaip paskui aš pangaliojau tas jo išvyniotas raizgalynes…). Nėriau vis pasižiūrėdama į video, tai jis irgi kartu žiūrėjo, ir dar jam viską paaiškint reikėjo, ką ta teta čia daro ir šneka, ir vis papriekaištaudavo man: ” Mama, o kodėl tu taip greit nemoki megzti kaip ta teta video?”  (čia ties tom  pagreitintom vietom…). Tai taip drauge ir sumeistravom tą motociklą per porą dienų. Ir netikėtai supratau, kad kažkada universitete ispanų kalbą mokiausi tam, kad kai va vaikas susirgs, galėčiau jam Vespą nunert pagal ispanišką video 😀

Aš aišku dabar matau, kad reikėtų šiek tiek ratus permontuot, bet deja deja – “motociklas dabar važinėja” 😀 O ir apskritai, galėjau įsivaizduot, kad vaikas kažkada paprašys motociklo, mašinos, o gal ir kokio skraidančio prietaiso…? Bet kad reiks numegzt, .t.y. nunert 😀 Ir dar su “griežta” priežiūrą! Gal jau man kokiam nertam dronui ruoštis? Nors girdėjau dabar suktukų maniją…?

[su_note note_color=”f4f0e8″ text_color=”#000000″]TRUMPAI DRŪTAI

DUOKLĖ AKIMS

Related post

Leave a Comment

Your email address will not be published.