Senovinė “suknelė” pufui

Šiaip jau labiausiai man patinka nerti iš schemų, bet suprast žodines instrukcijas irgi pravartu, ypač kai kalbame apie senovinius nėrinius. Internete galima paskęst įviariausių dar karalių laikus menančių nėrinių jūroje, ir netgi aprašymai yra, dažniausiai nemokami! Tik tiek, kad jie dažniausiai žodiniai, tad reikia suprast, ką reiškia vienas ar kitas trumpinys.

Šis “pufo pledukas” kaip tik ir nertas pagal vieną tokią senovinę 1919 metų instrukciją. Originalas suviliojo štai tokiu vaizdu (diametras 70 cm):

Pagal viską – tai yra valgomojo stalo puošmena (įsivaizduokim senovę ir gražius didelius pietų stalus…). Pradinis planas irgi buvo susijęs su stalu, bet užbaigus paaiškėjo, kad maniškė nenori gražiai išsitiesti plokštumoj (diametras apie 100 cm) – matyt kraštas siaurokas gavosi….. Gal motyvų per mažai, o gal atsiliepė ir tai, kad vąšelis bei siūlai – nuo originalo gerokai nutolę… Kita vertus, neatmetu ir klaidos aprašyme tikimybės…

Bet  – nėra to blogo, kas neišeitų į  gerą. Ji tiesiog tobulai pritiko aprengti pufui, kuris dabar labai mėgsta lįsti į kambario vidurį pasipuikuot nauja suknele!

 

[su_note note_color=”f4f0e8″ text_color=”#000000″]TRUMPAI DRŪTAI 

DUOKLĖ AKIMS

(Nuotraukos Redos |www.animalsindresses.com )

Related post

Leave a Comment

Your email address will not be published.