Vieno pyragėlio skarelė

Kai tik oras atšyla, mane iškart prie vąšelio patraukia! O šį kartą ypatingai, nes nu taip magėjo išbandyt spalvinguosius Spring Rainbow, kad nutaikiau progą ir kaip žemą startą gavus čiupau vąšiuką ir jau paruoštą aprašymą (jis nemokamas, tik reikia aprašymą gabaliukais imti spaudžiant ant nuotraukų, yra tiek žodinis variantas anglų kalba, tiek ir piešta schema – kaip kam labiau patinka 😉 ).

Šiaip jau su medvilne mano santykiai tokie “paįvairinti” – gražu ji man, ir nešiot patinka, bet kas dėl narpliojimo iš jos, tai dažniausiai vis ilgiuosi vilnos minkštumo ir elastingumo. Su šitais margiais to ilgesio buvo kur kas mažiau. Ko gero čia daug lemia faktas, kad visgi tai ne gryna medvilnė, o pusmedvilnė. Apie patį nėrimą tai kaip ir nėra daug ką pasakot – raštas paprastas, jokių sudėtingumų ir panašiai, iš tų projektų, kurie tinka žiūrint filmą ar puse rankos konstruojant eilinį LEGO šedevrą su mažuoju inžinierium 😀

Įdomu kaip pats siūlas? Siūlas nerealiai minkštas ir švelnus, o spalvos fantastiškos, ir tas laipsniškas perėjimas labai dailiai dėliojasi. Tiesa, spalvų perėjimai yra išgauti ne dažymo būdu, o tam tikrais intervalais keičiant vienos spalvos siūlo giją kita (siūlas sudarytas iš 4 atskirų plonyčių gijų) ir kaip jau galite įtarti, tos gijos sujungtos vienu vieninteliu įmanomu būdų – mazgiuku. Tai šitą reikia turėt omenyje ir mezgant/neriant pasiplanuot “slėpynes”. Nors bebaigdama skarą jau ėmiau įžvelgt ir tokios spalvų “konstrukcijos” privalumą. Audžiu slaptą mintį nusimegzt suknelę iš šitų siūlų. Ratu aišku, kad tik nereikėtų nieko siūt. O kadangi mezgant ratu, eilė gaunasi ilgesnė, tai ir tie perėjimai tankiau dėliotųsi, tačiau aš noriu, kad spalvos nesikartotų, o vat taip dailiai kaip kamuoliuke ir pereitų iš vieno į kitą per visą suknelės ilgį. Tai čia ir šovė mintis, kad galima paėmus 2 kamuoliukus, reikiamą spalvą elementariai “pasidvigubinti”! Tai suknelė tikrai bus, tik reikia sulaukt, kol mezgimo mašinai antra pusė karietos atvažiuos (kažkaip nenusiteikus (o jei taip sąžiningai – tai tiesiog gaila laiko) narpliot nesibaigiančias autostradas lygiuoju mezgimu, plius būtų gerai, kad vasarinė suknelė būtų baigta ne rudeniop :D) – vyksta nedidelis ištęstinis nuotykis su pirkimais iš ebay 😀 Bet čia jau visai kita istorija, su gana murzina (tiesigione to žodžio prasme) pradžia, kurią irgi  vieną dieną papasakosiu 😉 Gal net priderint reikės prie naujos suknelės…?

[su_note note_color=”f4f0e8″ text_color=”#000000″]TRUMPAI DRŪTAI

  • Modelis: Southern Diamonds Shawl CAL (nemokamas)
  • Dydis: stuburas – 65 cm, sparnai (matuojant palei visą išsilenkimą) – 130 cm
  • Siūlai: KATIA Spring Rainbow, spalva 53, 1 pyragaitis 150 g (nuo kurio nestorėjama!!! 😀 )
  • Vąšelis: 3.5 mm [/su_note]

DUOKLĖ AKIMS

Related post

Leave a Comment

Your email address will not be published.