Gimtadienio drakonai

Pastaruoju metu per tuos žaisliukus niekaip neprieinu prie “rimtų” mezginių. Bet paprasčiausiai neįmanoma atsispirt pagundai nunarpliot drakoną, kai sužinai, kad dabar – tai mylimiausias buvusios ponių gerbėjos “gyvūnas” ? O kai drakono irgi užsimanoma ir tavo pačios kavalierius? Be šansu!

Apie pačių žaislų nėrimą nėra baisiai daug ką pasakot, nebent tai, kad su kiekvienu – vis lengviau. Tiek rankos, tiek akys įpranta prie smulkybių. O ir pirštai nebe taip jautriai reaguoja į viražus su adata besiuvant smulkias detales.

Užtat noriu pasidalint išmoktu nauju siaurinimo būdu, kurio beveik visai nesimato. Pirmą kartą jį išbandžiau nerdama vespą, o drakonuose jau taikiau pilnu tempu (žydras – Totoro, siaurinta tradiciniu būdu, o geltonas – drakonas, siaurinta naujuoju būdų, žalio drakono nespėjau nufotografuot taip detaliai, iškeliavo dovanų):

Gal aš kažką ne taip darydavau, bet siaurinant tradiciniu būdu (kai vąšeliu kabiname už abieju siaurinime dalyvaujančių akių siūlų, o vąšeliu siūlas yra pertaukiamas per kiekviena akį atskirai ir tada suneriama žemu stulpeliu) man dažnai pasidarydavo tokios tarsi skylutės, nėrinys toje vietoje būdavo ne toks tankus:

Esmė tokia, kad siaurinant tuo beveik nematomu būdu reikia užkabinti priekinius abiejų siaurinamų akučių siūlus ir per juos išnerti žemą stulpelį. Kas man labiausiai patinka šitame būde tai tubrūt net ne tai, kad jis kur kas mažiau matosi, bet tai, kad jis yra “sandaresnis”:

Žodžiu, mano nėrimo stažas ir patirtis kur kas mažesnė nei mezgimo ( o čia irgi dar neišsemiami aruodai tobulėjimui), tad praktiškai su kiekvienu darbeliu atrandu ar išmokstu kažką naujo.

Tad štai tokie mano nuotykiai neriant žaisliukus ir bandant susikalbėt su YouTube 😀

Sakykit, o norėtumėt daugiau video su pamokom ir pan?

[su_note note_color=”f4f0e8″ text_color=”#000000″]TRUMPAI DRŪTAI

 • Modelis: žalias drakonas Sitting baby dragon, geltonas drakonas Yellow dragon
 • Siūlai: DMC Natura Just Cotton , žaliam drakonui sunaudojau po nepilną kamuoliuką spalvų 76 Bamboo ir 51 Erica, geltonam – 16 Tournesol, 47 Safran ir galiukai kažko balto 🙂
 • Vąšelis: 2 mm [/su_note]

DUOKLĖ AKIMS ( už žalio drakono nuotraukas ačiū Animals in dresses!)

Related post

6 Comments
 1. Ieva 6 years ago
  Reply

  Jūs norit reiškias bus, pasistengsiu kažką atrinkt ir greitu metu parodyt 😉 Ačiū, kad skaitot, ačiū, kad palaikot!

 2. Aušra 6 years ago
  Reply

  Pritariu, kad Jūsų pamokėlių norisi apie bet ką 🙂 nes tokio grožio darbai, kad atsižiūrėt neįmanoma 🙂 norėtųs nors kiek tų paslapčių išmokt….

 3. Rimante 6 years ago
  Reply

  Aciu uz pamokele kaip siaurinti. Tuoj pat isbandysiu, nes ir mane uzvalde nertu zaisliuku maloni “liga”.

  Buciau dekinga, jeigu pamokintumete kaip pradeti nerti, kad neatsirastu skylute ir kaip prisiuti rankas, ausis, uodegyte, kad nesimatytu siules.

  Sekmes ir kurybisku ideju!

 4. Renata 6 years ago
  Reply

  Labai būtų faina daugiau video pamokelių, nes mokausi nerti vaseliu zaisliukus ir labai truksta patirties. Ačiū!

 5. Daina 6 years ago
  Reply

  Net ir klaust nereikia! Žinoma! Laukiame 😊

 6. Anijara 6 years ago
  Reply

  O taip taip, noretume daugiau video pamoku!!! Labai labai grazus jusu darbeliai!!!

Leave a Comment

Your email address will not be published.