Tipu tapu

Kojinės tikrai nėra mėgstamiausias mano mezginys (o gal tiesiog nepakliuvo TOS kojines…?), bet, kadangi mažosios pėdutės auga labai sparčiai, tenka darbuotis 🙂

Turbūt kaip ir daugelį, nuo kojinių mezgimo mane labiausiai atgrasydavo kulnas.  Visa laimė, kad belaukdama savo mažojo pipiro atradau, mano galva, tikrai labai paprastą to kulno mezgimą.

Tad bent jau mažosios pėdutės nelieka šalti 🙂 Visa paslaptis – kulną megzti sutrumpintomis eilėmis (arba čia (angliškas video) ir dar čia (angliškas žodinis paaiškinimas)). Ir dar man labai gražu, kai pirštukai yra siauriname ne taip, kaip dažniausiai darydavo močiutės, kuomet tiesiog vienodais intervalais ratu vis sumegzdavo akis ir galiausiai pirštai gaudavosi tokia triubelė. Man regis ir gražiau ir patogiau, kuomet pirštukams šonuose nuomama po kelia akis o likusios centrinės akys “sumezgamos adata“. Lyg ir girdėjau kažkada senelę sakant, kad tai vadinama kitliavimu…?

Šios kojinytės megztos iš Flavia Baby ir dar kažkokios merinos vilnos, kurios pavadinimo nepamenu, bet storis toks pats. Megzta tampriai 2.5 mm virbalais. Maždaug 5 mėnesių vyriškoms pėdutėms uždėtos 48 akys.

Related post

Leave a Comment

Your email address will not be published.