Storas kaklašildis

Sau megzti smagu, bet dar smagiau megzta dovana pradžiuginti kitus! Šitas storuliukas kaklašildis pasidabines pynėmis apgavikėmis iškeliavo draugei Redai iš www.animalsindresses.com . Taip taip – tai pačiai, kuriai aš paskutiniu metu vis dėkoju už nuotraukas (už šitas, beje, taip pat).

DSC_0159

Dabar apie mezginį – super greitas! Apsiginklavus storais virbalais op op ir yra. Labai tinka tiek paskutinės minutės dovanoms, tiek ištikus nenumaldomam norui staiga kam nors ką nors padovanot, tiek ir greitai greitai gelbstint save nuo šalčio!  Pynės apgavikės (nes nereikia nieko kryžiuot, vienam šone akys sumezgamos, kitam – pridedamos) – labai lengvas ir smagus reikalas, nepridedantis papildomos “mėsos” ir taip nekūdam daiktui. Be to, jos padaro mezginį tikrai dvipusį, nes kaip jį bepasuktum – atrodo puikiai!

Tiesa, dariau jį vienu motyvu ilgesnį (156 akys vietoj 130) ir vienu motyvu storesnį – kad garantuotai šilčiau būtų. Ai, ir dar ėmiau 8 mm virbalus vietoj rekomenduotų 10 mm… Bet čia man visada taip su tais aprašymais…

[su_note note_color=”f4f0e8″ text_color=”#000000″]TRUMPAI DRŪTAI

  • ModelisBear Lake Cowl
  • Siūlai: Drops Nepal  50g g / 75 m, megzta  dvigubu siūlu, sunaudoti beveik 6 kamuoliukai, spalva 0618
  • Virbalai: 8 mm [/su_note]

DUOKLĖ AKIMS

Related post

Leave a Comment

Your email address will not be published.