Silver Brunia bepirštės pirštinės

Tadaam! Numegzt pavyko mažiausiai kokius 2 kartus greičiau nei viską išguldyt ant popieriaus…

Pirmas, pavadinkim prototipas, šitų pirštinių atsitiko dar bestudijuojant universitete. Bet pirmasis egzempliorius jau tiek visko pakeliui patyrė, kad nebepavyksta sugrąžint jam padorios išvaizdos. O be to – kai pasižiūri, kas ten viduj daros… Akivaizdžiai tuo metu dar nebendravau nei su mėginukais (sprendžiu iš to, kad visas siaurinimas/platinimas  padarytas siuvimo pagalba… jei įsivaizduojat…), nei susivokiau, kaip mezginio apdaila turi būt tvarkingai padaroma… Na bet nieko – užtat akivaizdu, kad progresas yra!

3

O kadangi jos man labai mielos buvo ir patiko, o dar šalia visai po ranka nerealių švelnulių turiu, tai ir nesusilaikiau – viens du ir yra! Kažkaip prisiminiau bemegzdama tą laiką, kai dar nežinojau nei jokių ravelrių, nei kitokių lobynų mezgimo klausimais, visi ištekliais buvo mezgimo priemonės, seni močiutės žurnalai ir senos geros mezgimo knygos. Ot fantazija lavinosi!

Aha, bet grįžkim prie reikalų. Pavyko pačiai save nusikopijuot ir dar su patobulinimais! O tada nutariau, kad reikia pasitreniruot visą tai guldyt ant popieriaus. Jūs jau man atleiskit – pirma versija angliška (bet yra brėžinys!). Kadangi į mezgimo subtilybes rimčiau gilintis ėmiau būtent anglų kalba, tai man visi tie terminai ir trumpiniai tiesiog automatiškai byra  ant popieriaus bemezgant. Nors šiaip tai aš mylėtoja esu pieštinių schemų, todėl ir ją pamėginau išbraižyt. Ir supratau, kad ateičiai reik susikurt normalią ženklų biblioteką… Na bet nesileiskime į technines smulkmenas! O lietuvišką vertimą suorganizuosiu, jei tik bus poreikis. O gal pakanka schemos ir ženklų paaiškinimo?

11

Bet apie ką mes čia? A, taip – pirštinės. Nepatikėsit – joms užtenka vos vieno kamuoliuko Baby Cashmere Merino Silk DK! Na gerai, tam kad būtų su spalvotom detalėm, reikia dviejų, bet va tik ką ant svarstyklių buvau užkėlus – abi sveria 48 g! O minkštumas, o švelnumas – mmm…

Žodžiu taip, prašom Jums instrukcijos – pastabos ir komentarai laukiami. Nu o kaip dar mokytis ir tobulėt??? Jei bus neaiškumų ar įtarsit kaidą besislepiant  – raportuokit! Ir būtinai parodykit, kaip pavyks 😉

[su_note note_color=”f4f0e8″ text_color=”#000000″]TRUMPAI DRŪTAI

DUOKLĖ AKIMS

P.S.  Silver Brunia – tai čia tokia gėlė, su labai įdomiais sidabriškai pilkais rutuliukais vietoj žiedų 😉

Related post

17 Comments
 1. Anijara 6 years ago
  Reply

  Labukas, noriu paklausti… Man neaiskus 39 ratas… 9i, PD, 6i KG2, 6i, 4g (gal cia turetu buti PK, nes kitaip nesigauna pyne), 9i. Iki cia dar keletas smulkmenu pataisyti reiketu.: 21 rate yra 5p, tai turetu buti 5i (cia ko gero is angliko vertimo like). 22 rate sn1 turetu buti n1, KK pirmajame langelyje ne KD, o KK. 35 rate 4p turetu buti 4i. Aisku, cia smukmenos. Viskas ir taip aisku, bet… kad butu graziau.

  • Ieva 6 years ago
   Reply

   Dėkui 🙂

 2. Anijara 6 years ago
  Reply

  Labukas, mezgu pirstines ir radau lietuviskame vertime viena klaidele 17 rate. Turi buti: 9i, 4g, 6i (o ne 9i) ir toliau viskas gerai siame rate. Mezgu toliau. Aciu uz sias grazes pirstines!

  • Ieva 6 years ago
   Reply

   Labai ačiū, kad pastebėjai ir pasidalinai. Tuoj pat ištaisau ir įkeliu visur atnaujintą 🙂

 3. Anijara 6 years ago
  Reply

  Labukas, aciu uz siuliukus. Esu labai patenkinta. O jau sliuliuku svelnumas…

  • Ieva 6 years ago
   Reply

   Labai džiaugiuosi, kad patiko ir nekantrauju pamatyt, kuom jie pavirs 🙂

 4. Anijara 6 years ago
  Reply

  Laba diena, niekaip neprisijungiu prie parduotuves. Kai bandau registruotis is naujo, raso, kad jau turi toki el pasta, o kai registruojuos , raso, kad tokio el pasto nera… Noriu siuliuku…

  • Ieva 6 years ago
   Reply

   Tuoj pat paziuresiu, kas ten atsitiko!

 5. Daiva 6 years ago
  Reply

  labai romantiškos ir gražios – nuo svogūno iki pat žiedo 🙂

  • Ieva 6 years ago
   Reply

   Dėkui 🙂

 6. Anijara 6 years ago
  Reply

  Laba diena, Ieva, labai aciu uz lietuviska vertima. Noresiu ir Baby Chasmere Merino Silk DK siulu. Tik pirksiu kiek veliau, nes turesiu sveciu, o be to dar ir kitokiu siulu noresiu is tavo parduotuves. Reikia gerai viska apmastyti. Jei iskils klausimu, prasysiu taves pagalbos. Aciu tau!

  • Ieva 6 years ago
   Reply

   Mielai prašom! Ir drąsiai galijma kreiptis bet kokiais klausimais 🙂

 7. Anijara 6 years ago
  Reply

  Gundausi… siuliuku…, bet palauksiu lietuvisko vertimo. Labai labai grazu!!!

  • Ieva 6 years ago
   Reply

   Pageidavimas aiškus 😉

   • Anijara 6 years ago
    Reply

    O sie siuliukai, Ieva, neperstori?

    • Ieva 6 years ago
     Reply

     Jeigu klausi apie Baby Cashmere Merino Silk DK – tai ne, juk iš jų ir mezgiau 😉 ar kažką kitą turėjai galvoje?

  • Ieva 6 years ago
   Reply

   Jau yra 😉

Leave a Comment

Your email address will not be published.