Nuo šalčio ginamės spalvomis

Brrr… Gerai, kad šio įrašo pagrindinis veikėjas jau numegztas prieš kurį laiką ir dabar gali dirbti savo darbą – saugoti nuo šalčio. Spalvas rinkosi ir dėliojo būsimas nešiotojas – numezgiau ne vieną “sėkmės prijuostėlę” (čia toks gražus mėginukų pavadinimas), kol susitarėm kas ir kaip, o tada beliko kibt į darbą. 

Tvidas – gali būti labai apgaulingas. Iš pirmo žvilgsnio (tiek nuotraukoje, tiek gyvai) jis daug kam atrodo ne itin malonus, gal netgi kietas, įtartinai “per plonas”. Užtat kaip būna smagu sulaukti iš jūsų  nuostabos kupinų laiškų ir žinučių, kuriuose džiaugiatės tuo, kaip šis siūlas pasikeičia po plovimo. Esu sulaukusi ir “ačiū, kad įkalbėjot išbandyti”, nes tai, kas nutinka su siūlu po plovimo yra tikrai fantastiška. Gerai, baigiam odę tvidui, kaip supratot – aš jį be galo mėgstu ir keliaujam prie megztuko.

Ravelryje yra tokia dizainerė tincanknits (tinklaraštis), kurios sukurtą megztuką Flax jau seniai kirbėjo išmėginti. Bemaklinėdama po R platybes pastebėjau, kad yra plonesniems siūlams skirta šio megztuko versija,  beje – aprašyme yra dydžiai nuo leliuko iki rimto suaugusiojo. Tad čiupau mylimiausius ChiaoGoo (rimtai, kitų virbalų net nebesinori į rankas imti) ir kibau į darbą, aišku atsižvelgdama į “sėkmės prijuostėlių” paruoštukę.

Numezgus man viena mintis kirba, kad suaugusio versijoje yra rizika turėt raukšles ties pažastimis. Kažkaip vaikiškame variante taip labai nekliūna, bet nesigilinau į kitus dydžius aprašyme, tai nenoriu iškart “nurašyt”, gal ten apie tai pagalvota.

O šiaip tai noriu dar kartą sugrįžt prie tvido ir to, kad jis tiesiog puikiai dėvisi. Megztukas, apie kurį čia rašiau,  fotografuotas jau po kokio gero 1.5 mėnesio nešiojimo į darželį – nė žymės. O pamenat mano patį pirmą megztinį iš tvido? Tai štai – jis visa dar puikios išvaizdos! Kaip ir priklauso mylimam drabužiui – nešiojamas daug ir dažnai, aišku ir plaunamas, nes nu visko būna… O atrodo tarsi vakar megztas!

Ir jeigu dar kartą sugrįžtant prie megztuko, tai drąsiai imkit aprašymą (nemokamas!) ir megzkit, ypač jei norit išbandyt reglaną nuo viršaus, ar mezgimą be siūlių, ar šiaip tiesiog norite nesudėtingo mezginio ir gražaus rezultato!

Linkėjimai ir nesušalkit!

Ieva

[su_note note_color=”f4f0e8″ text_color=”#000000″]TRUMPAI DRŪTAI

  • ModelisFlax Light (nemokamas aprašymas)
  • Dydis: megzta maždaug 118 cm vaikinui, megztuko apimtis ties krūtine ~64 cm
  • Siūlai: Soft Donegal tvidas, spalvos: 5585 Sunset, 55814 Lime, 5534 Gara. Megztuko svoris – 131 g. 
  • Virbalai: 2.75 mm ir 3.5 mm prisukami ChiaoGoo [/su_note]

DUOKLĖ AKIMS 

Related post

1 Comment
  1. […] jau minėjau, kad man labai patiko Flax megztuko modelis? Ankstesniame įraše rodžiau jo versiją megztą iš tvido, o dabar noriu pristatyti jums jo versiją iš švelniųjų […]

Leave a Comment

Your email address will not be published.