Mišku kvepianti dovana

Žinot kokiuose gimtadieniuose smagu dalyvauti? Ogi tokiuose, kurių “kaltininką” tikrai yra už ką sveikint! Na bent jau mano galva, sulaukt 80 metų ir tebebūt linksmai ir energingai – reikalas rimtas ir sveikintinas. (Aš vis žiūriu į savo mamą bei močiutę ir labai tikiuosi, kad susirinkau teisingus genus 😀 ). Tai štai tokia ypatinga proga – ypatinga ir dovana. Mišku dvelkianti skara, tikiuosi šildys tiek iš vidaus, tiek iš išorės!

20160624_155540

Apie pačią skarą daug nepapasakosiu, ji tikrai nesudėtinga, o atrodo labai gražiai. Įdomesnis man čia siūlas, kurį seniai knietėjo pačiupinėt ir ant virbalų pavarinėt. Dažytas rankomis, todėl šiek tiek margas, o spalvos pavadinimas “Papartis” – labai tikslus. Apskritai spalva man tokia visa mišku dvelkianti. Švelnus, ne kūdikiška merino vilna, bet suvalgyt iki kauliukų nesikėsina. Beje, jei kas megzit iš šių siūlų ne skarą (kuriai centimetras šen ar ten įtakos nedaro), būtinai pasidarykit mėginuką, nes išplovus siūlas pasikeičia – pasikelia pūkelis, mezginys padidėja. Tas padidėjimas, aišku, ir nuo mezgimo priklauso, bet… 🙂 Maniškė kaip reikiant išsiskleidė! Pabaigtas mezginys gražiai krenta, puikiai laiko formą.

Ta gražia gaida ir baigsiu 🙂

Ai tiesa, šilčiausi linkėjimai Močiutei! Tikiuosi, kad teks megzt ir 90-mečiui skirtą dovaną!

[su_note note_color=”f4f0e8″ text_color=”#000000″]TRUMPAI DRŪTAI

  • ModelisFrench Cancan
  • Siūlai: Shilasdair Luxury 4-ply, spalva Bracken/Papartis, 220 g (mezgiau didesnę – paskutinėje eilėje prieš kraštelį buvo virš 400 akių)
  • Virbalai: 3 mm kvadratiniai [/su_note]

DUOKLĖ AKIMS

 

Related post

Leave a Comment

Your email address will not be published.