Megzta kepurė arba dar vienas kliackas

Nors išėjus į lauką visiškai nepanašu, kad artimiausiu metu gali prireikt kepurės, tuo labiau megztos, bet kažkur Facebook’o platybėse užmačiau “perspėjimą”, kad iki Kalėdų liko tik 14-ka pirmadienių, tai reik manyt ir žiema užsuks. Beje pastebėjot, kad 14-ka pirmadienių skamba kažkaip greičiau nei tarkim 14-ka savaičių, arba 3 mėnesiai?

Mano mažasis kepurių klausimais labai “konservatyvus” – tinka tik vat būtent šitas vienas  Garter Ear Flap Hat by Purl Soho modelis, ir dar būtinai turi būti su kliacku ant viršaus. Va ir dabar neseniai atnešė savo senąją kepurę su geltonu kliacku  – išaugta pasirodo. O tada labai rimtu veidu išsirinko siūlus,  spalvą (turbūt nereikia net pasakot, kad bandymai atkreipti dėmesį į kitus atspalvius buvo sutikti beveik griežtu rankos mostu…) ir netgi davė oficialų leidima megzt – “tu dabar eik dirbt su savo mezginiais”.

2

Šios kepurės aprašymas – nemokamas ( taip pat yra ir vertimas į lietuvių k. ). Tiesa, kadangi siūlas kitokio storio (automatiškai ir tankumas – kitas), teko koreguotis pradinį akių skaičių. Trimečio “aš jau ddielis vaikas” maždaug 52-53 cm apimties galvai dėjau 108 akis, kurias tarp žymeklių padalinau taip: 7-29-36-29-7 (pažiūrėjus į aprašymą bus aiškiau, kas ir kaip). Nuo ausies kampuko iki siaurinimo pradžio – apie 12 cm. Visa kita – daugiau mažiau apgal instrukcijas.

E1

Pasimatavo Tiko. Patiko. Tiktai  “dar biski siulta” – taigi belieka sulaukt oro 😀

[su_note note_color=”f4f0e8″ text_color=”#000000″]TRUMPAI DRŪTAI

DUOKLĖ AKIMS

 

Related post

Leave a Comment

Your email address will not be published.