Lendu iš pogrindžio ir rodau skarą

Sveiki visi! Dar prisimenat mane pražuvėlę? Tikiuosi, kad bent truputėlį, o jei ne – teks pasistengt ir priminti. Pasikasiau po darbais ir visai apleidau rašymą. Sakot, kas gali būt įdomiau už siūlus ir mezgimą (ir rašymą apie tai) ? Yra čia toks vienas dalykas, kuris užima labai daug tiek mano laiko, tiek smegenų resursų, bet apie tai gal kitą kartą. Šiandien noriu jums parodyt skarą. Šiaip planavau savo sugrįžimą prie rašymo pradėt nuo vaikiškų megztukų, bet šiandien išaušo toks fotogeniškas rytas, kad vos tik nuvežiau mažąjį į darželį iškart čiupau fotoaparatą ir lėkiau į kiemą fotografuot. Ir taip nekantravau, kad grižus greit šokau nuotaukų tvarkyt. Jos jau paruoštos, tai pradėkime: KAIPUU skara. 

Kai pas mane į parduotuvę atkeliauja kokia naujiena, visad stengiuosi ją išbandyti – juk reikia ir jums parodyt, ir papasakot, ir į klausimus atsakyt. Visa tai kur kas lengviau, kai esi savom rankom ir virbalais išbandęs! Tad kai atkeliavo pas mane skanieji KATIA Inifinity Shawl pyragaičiai, rankos nejuokais užnižo – padėjau į šalį visus nebaigtukus (kaupias jie, oi kaupias) ir ėmiau ieškoti, ką čia iš jų numezgus, kad pakaktų tik vieno, ir būtų naudinga. Skarą, ką gi daugiau!

Panašu, kad baigiau pačiu laiku – tiesiai ant paskutinio žiemos pasispardymo. Galėsiu sau ramiai apsimūturiuot švelnutėle 100% merinos vilnos skara ir mėgautis paskutinėmis žiemos akimirkomis.

Skara visiškai nesudėtinga, sėdi sau pasišvilpaudamas ir mezgi. Sunkiausia laiko ištaikyt, bet kai tai pavyksta viskas einasi su daina. Dažnai tokios konstrukcijos skaros turi tokią tarsi kuprelę centre. Kažkiek jos buvimas/nebuvimas priklauso nuo formavimo. Kai nuėmiau nuo adatėlių tos kuprelės beveik nesimatė, bet pakabinau va ant kėdės kampo (žinau – gudru iki negaliu) ir išsitempė, dabar jau tik nauja akupuntūros sesija bepadėtų. Va visai neseniai su viena skaitytoja diskutavome apie kitą skarą – French Cancan. Ten ta kuprelė irgi šiek tiek yra, kiek pamenu pas mane ji buvo labai nežymi (skara padovanota, negaliu patikrint, kaip jai sekas). Tai štai, ši skaitytoja man užrodė kitos tinklaraštininkės sprendimą tos kuprelės suvaldymui. Aišku skaros forma dėl to irgi šiek tiek pasikeičia, bet jeigu kažką labai “alergizuoja” ta kurpelė, galite bandyt pasinaudoti patarimais. 

Aha, ir vos nepamiršau, juk reikia bent keleto žodžių apie siūlą! Taigi, pirmas įspūdis labai švelnus ir minkštas! Bet tikrai labai labai! Patas siūlas – nesuktas, spalvos pereina labai tolygiai, savo pyragaityje neradau nė vieno mazgiuko. Labiausiai nepatiko megzt juodą atkarpą, bet čia jau gal ne pačio siūlo bėda, o spalvos ir fakto, kad labai reik akinių, o pas akių gydytoją dar tik už kelių dienų.

Gražių mezginių ir nesušalkit!

Ieva

 

[su_note note_color=”f4f0e8″ text_color=”#000000″]TRUMPAI DRŪTAI

  • ModelisKaipuu (nemokamas aprašymas)
  • Dydis: plačiausioje vietoje apie 48-50 cm, nuo kampo iki kampo – apie 208 cm
  • Siūlai: KATIA Infinity Shawl, spalva 305, 1 pyragėlis ir dar galiukas liko
  • Virbalai: 4 mm prisukami ChiaoGoo [/su_note]

DUOKLĖ AKIMS (o jūs pažiūrėkit, kas snaigių per gražumas!)

Related post

Leave a Comment

Your email address will not be published.