Kam reikalingas baktusas?

Ilgai baktuso neturėjo, tiksliau net nežinojau, kad toks daiktas egzistuoja. Vieną dieną rausiausi savo siūlų dėžėj (vis pamirštu parsivežt iš tėvų tokį seną seną dar senelio lagaminą, kuriame mano siūlai, manau, jaustųsi kur kas geriau nei paprastoj dėžėj. Gal taip nesusiveltų….? :D). Taigi, rausiausi aš toj dėžėj, ir radau tokių storų storų siūlų Candy, atlikusių nuo suknelės megztos prieš krūvą metų.

Nutariau, kad atėjo jiems metas palikt savo kartotinius namus ir nuveikt kažką doro šiame gyvenime – pavyzdžiui tapti baktusuAprašyme tokie storuliai siūlai neminimi, bet nutariau, kad tiks. Taigi susvėriau visus turėtus Candy likučius (supratau, kam iš tikrųjų yra skirtos virtuvinės maisto svarstyklės 😀 ) ir kibau.

Nusimezgė baktusas turbo greičiu, siūlus sukaišiojau važiuodama link Palangos ir buvau pasipuošusi pasiruošusi susitikti su pajūrio vėjais 🙂

Vat, bet ne tam mano galva baktusas yra tinkamiausias dalykas. Aišku, tai puikus projektas norint apmažinti siūlų likučius, bet aš manau, kad jis dar geriau pasitarnauja norint išbandyti naujus siūlus. Jis yra pakankamai mažas, kad nereikėtų prisipirkti didelės krūvos siūlų, ir pakankamai didelis, kad būtų galima pamatyti, kaip siūlas elgiasi, kaip keičiasi spalvos ir svarbiausia sužinoti, ar labai jis kandžiojasi.

Taip benaikinant likučius ir tyrinėjant naujus siūlus spintoje jau guli trys baktusai. Girdėjau juos šnabždantis, kad norėtų naujų draugų į kompaniją 😀

Related post

Leave a Comment

Your email address will not be published.