Islandiškos avys tvido pievoje

Žinot ką? Regis man patinka ruduo! Auksiniai lapai, saulės spinduliai ir iš dėžių dugno viršun kylantys vilnoniais siūlai… Net ir visokios rudeninės darganos nebe tokios baisios, kai nuspalvini jas įvairiausiom šiltom sruogom! O jei koks lašas lietaus ir iškrinta – nėra blogo oro, tik netinkama apranga. Šis įrašas kaip tik apie tai – apie labai tinkamą rudeniniui  (žieminiui taipogi) orui aprangos detalę  kepurę!

7

Tai buvo labai rimta meilė iš pirmo žvilgsnio – pamačiau ir taip prisireikė, kad beveik tą pačią sekundę sėdau prie kompiuterio ieškoti siūlų. Nutariau išbandyti seniai dominusią islandišką Letlopi vilną ir smalsumą žadinusius Donegal. Apie patį mezgimą nėra ką daug pasakot: aprašymas nemokamas, visiškai nesudėtingas, su mažu vaiku pašonėj trukau 2 dienas, o šiaip manau būčiau ir greičiau susisukus!

O vat siūlai – jau įdomiau. Bijau aš tų šiurkščių vilnų,  bet kokios jos man gražios. Toks jausmas, kad kuo ji piktesnė, tuo akiai mielesnė… Lettlopi – ne išimtis (nors tarkim Sirri man pasirodė aršesni…). Bet jau siūlo kas per dailumas, o išplovus tie plaukeliai atgyja ir beveik girdi tas aveles mekenant! Kažkiek ir siūlas paminkštėja, išsiskleidžia, kaip ir visos vilnos. Ant nuogo kūno nenešiočiau (oi kaip aš pavydžiu tiems beodžiams, kurie gali vilktis bet ką ir niekas jiems nekanda ir nekutena….), bet per plaukus viršugalvio tikrai nesugrauš! Kaip jau turbūt supratot, avinukai ir dangus – islandiški. O štai pieva, kurioje jie ganosi  – iš tvido Donegal. Nekandančio. Nes iš merino. Ne koks Drops’ų Merino Extra Fine, bet kaktos nesuvalgė. Kaip ir priklauso merinui išplovus truputį suskydo, bet jokia katastrofa neįvyko. Ant galvos laikosi, netabaluoja. Siūlo storis ne vienodas – tai storyn tai plonyn, kaip kokie amerikietiški kalneliai, bet man tvidas tuo ir žavus, truputį netašytas ir dėl to labai akį traukiantis.

6

O geriausia tai, kad net vyras tokios kepurės užnoro, jau nekalbu apie mažajį pipirą. Nors jam visos mamos kepurės labai patinka, matyt todėl, kad su bumbuliukais 😀

[su_note note_color=”f4f0e8″ text_color=”#000000″]TRUMPAI DRŪTAI

 • Modelis:  Baa-ble Hat (nemokamas, atsiunčia suvedus savo el. pašto adresą)
 • Siūlai:  pieva – dvigubas Donegal  – idealiai tinka šis tvidas Soft Donegal (5525 Graney), dangus – Lettlopi 1404 (30 g), avinukai ir žvaigždės – Lettlopi 0051 (20 g), kojytės ir nosytės – Lima 404 (visiškas truputis).
 • Virbalai: 3.5 mm[/su_note]

DUOKLĖ AKIMS

 

Related post

8 Comments
 1. Anijara 5 years ago
  Reply

  As jau einu i pabaiga su sia nuostabia kepure. Tik man ji atrodo didele! Kaip jums, Ieva, isejo? Ar ne per didele? Na, reikia dar ja isplauti. Gal viskas bus gerai…?

  • Ieva 5 years ago
   Reply

   Sveiki! Man viskas buvo gerai, mano atveju išplovus ji net šiek tiek palaisvėjo. O gal naudojote per storus siūlus/virbalus?

   • Anijara 5 years ago
    Reply

    Aciu, Ieva, uz atsakyma. As pabandysiu isplaut, gal kas pasikeis. Ji ne plati, o i virsu didele. Manau isplovus gal kiek susitrauks…

    • Ieva 5 years ago
     Reply

     laiku kumščius! 🙂

 2. Rosita 5 years ago
  Reply

  Tikriausiai kiekvienas tokios kepurės norėtų 🙂 labai gražiai spalvos tarpusavy dera ^^

  • Ieva 5 years ago
   Reply

   Ačiū!

 3. Anijara 5 years ago
  Reply

  Labai grazus darbelis!

  • Ieva 5 years ago
   Reply

   Ačiū! 🙂

Leave a Comment

Your email address will not be published.