Būtinieji mezginiai – kojinės

Pasikartosiu, bet kojinės man yra iš tų mezginių, kuriuos tiesiog  reikia numegzti. Artėja ruduo, kada mažasis darželyje ims po balas braidyti ir po miškus nardyti pasikinkęs botus, o temperatūrai pakritus žemiau į tuos botus taip gerai kojinės lenda! Tiesą sakant su megztom kojinėm ir botais praėjusią žiemą ir prie nedidelio minusiuko vaikščiojo be problemų, o į rimtus žieminius “sniego batus” lipdavom tik šaltukui paspaudus ar  (kaip jau turbūt iš pavadinimo supratot) sniegui pasirodžius.\

Tam, kad ir ši žiema praeitų taip pat šauniai – mama gamina kojines. O tos mažosios kojytės auga tokiais tempais, kad maniau mezagnti su rezervu, o pasirodo reikės dar vienos – didesnės –  poros, nes yra rizika kad rudens gėrybių užragavęs ponaitis gali imt ir išaugt šias dryžiukes! Sakysit  galima tas kojines nupirkt ir megzt kažką mielesnio? Bet nupirktos kojinės taip nedžiugina… O mezgant dar ir prijuokina misteris neblogai. Štai pavyzdžiui apmoviau su visais virbalais pamatuot,  kiek dar pėdutei reikia. Klausiu: “Ar patinka kojinės?” “Taip, labai! Man patinka spyyygliai, nolėsiu, kad su spyyygliais būtų, gelai?” Kaip jau turbūt supratot, spyyygliai  – tai virbalai. Gerai, kad pavyko susiderėt dėl tų spyglių galiausiai….

Tokie tad mezginiai spalvingojo metų laiko belaukiant, o dar eilėj ir kepurė, ir bepirštės, ir dar tas bei anas… O juk niekas nesakė, kad ir sau ko nors nenarplioju, o ir mama Kalėdoms dovaną jau užsisakė, ir šiaip minčių pilna galva kunkuliuoja… O kiek Jūs pradėtukų turit vienu metu?

[su_note note_color=”f4f0e8″ text_color=”#000000″]TRUMPAI DRŪTAI

 • Modelis: megzta tokiu pat principu kaip ir čia, dėjau 52 akis (kojinės 3 metų vyrukui)
 • Siūlai: Sole to Sole
 • Virbalai: 2.5 mm [/su_note]

DUOKLĖ AKIMS

Related post

2 Comments
 1. Daiva 6 years ago
  Reply

  jei jau apie tai, tai turiu daug rankovių, kurios dar (ir jau ilgai) su spygliais :)))

  • Ieva 6 years ago
   Reply

   reiks gal naują madą pradėt…? 😀

Leave a Comment

Your email address will not be published.