Bepirštės pirštinės – jėga!

Tęsiam praktiškų ir darželio padiktuotų mezginių vaikams seriją – bepirštės pirštinės. Super dalykas dabar, kai toks keistas oras ir dažnai sunku suprast, ką tiems mažiesiems aprengti. Maniškis darželyje daug laiko praleidžia lauke ir auklėtojos pasufleravo, kad labai labai praktiškas ir pasitesinantis dalykas yra riešinės/bepirštės pirštinės. Delniukai apgaubti šilumos, o pirštukai gali nevaržomai tyrinėt supantį pasaulį! Be to, jos labai patogu ir kai šlapia ar lyja – ant viršaus užmovus neperšlampamas plonas lietaus pirštines, rankytėms vis dar yra šilta , o pirštukams – kur kas lengviau ir laisviau nei su tom storom pirštinėm…

[su_note note_color=”f4f0e8″ text_color=”#000000″]TRUMPAI DRŪTAI

 • Modelis:  Camp Out Fingerless Mitts (Nemokamas aprašymas)
 • Siūlai:  Drops Alpaca, dvigubas siūlas. Mažesniajai žydrai porai prireikė apie 30 g., kitų nespėjau pasvert 🙂
 • Virbalai: 2,5 mm[/su_note]

DUOKLĖ AKIMS

(Už gražias nuotraukas labai dėkoju draugei Redai |www.animalsindresses.com )

 

Related post

5 Comments
 1. […] Pernykštės bepirštės – išaugtos. O čia matote jau antrą šių metų porą – pirmoji labai sėkmingai šildo delniukus mano mažajam vyrukui (“Mama, aš jau tikrai tikrai didelis”), ir niekaip neištaikau momento jas nufotografuot… O šios yra skirtos mažai damai (įtariu, ji irgi save jau prie didelių priskiria…), šiek tiek ilgesnės (pagal pageidavimą). […]

 2. Lina 7 years ago
  Reply

  Sveiki, norėjau pasiteirauti dėl šių bepirštinių 🙂 Pradedu ratu geromis akimis, ties nykščiu platinu. Tada užbaigiu akis ir mezgu antrą dalį šonu (nežinau ar aiškiai išsireiškiau), t.y. eilės gale primezgu prie jau numegztos dalies. Ar taip?

  • Ieva 7 years ago
   Reply

   Sveiki! Turbūt būtų galima ir taip, bet aš dariau šitaip: pirmiausia ratu nusimezgiau juostelę ripsu (čia ta kita kryptis) ir susiuvau ją. Tada vienam ripsinio ratuko šone surinkau akis ir uždėjau papildomų akių pirštukui ir mezgiau ratu gerosiomis akimis, kas antroje eilėje sumegzdama pirštuko akis (po dvi atitinkamai kairėn arba dešinėnv iš abiejų pirštuko šonų). Paskui mezgiau ratu tiesiai, kiek reikėjo pagal ilgį ir užbaigiau stulpeliu 2×2.
   Jeigu jau nusimezgėt iš kitos pusės, tai manau galima ir primegzt, bet tada mezgant ripsu ko gero reikėtų primezginėg prie jau esančios dalies kas antroje eilutėje 🙂 Jei dar kas – rašykit!

   p.s. Jaučiu, kad gal reikėtų išverst gražiai originalą į lietuvių kalbą 😀

   • Lina 6 years ago
    Reply

    Dėkui…Daug aiškiau dabar ir paprasčiau 🙂

    • Ieva 6 years ago
     Reply

     Visad prašom 🙂

Leave a Comment

Your email address will not be published.