Artėja šalikų metas

Šalikas yra nepamainomas, būtinas ir, sakyčiau, tiesiog privalomas rudens-žiemos-pavasario aksesuaras. O tie, kas gyvena arčiau jūros, ko gero sutiks, kad jis ir vasarą dažnai praverčia ginantis nuo vėjų. Po šiai dienai dar neišsitraukiau jokios striukės, nes turimi kaklo aprėdai leidžia bent tokiu “man dar šilta ir striukės nereik” būdų prasitęst šiltąjį sezoną. Priklausau tai kategorijai žmonių, kuriems šilta tada, kai šilta kaklui, ir atvirkščiai. Tai ir šalikai manieji bei skaros būna atitinkamo savo svarbai dydžio. Šitas, apie kurį rašau – truputi išimtis, toks į mažesnę pusę…. 

Laukė jis savo eilės pasirodyt dar nuo pavasario – ir čia, reik prisipažint, labiau rūpėjo ne šaliką nusimegzt, o išbandyt siūlus ir virbalus. Ir patiko abu, virbalai ypač! Iki tokio lygio, kad iš esmės jokių kitokių į rankas imti nebenoriu, nebent dėl siūlo ypatybių ar kokių nors kitokių aplinkybių reikėtų medinių. Tuomet rinkčiausi KnitPro kvadratinius medinukus, na  o tie nepamainomieji mylimiausieji yra ChiaGoo RED Lace! Žinot, kodėl mylimiausi? O todėl, kad siūlas jais slysta tiesiog tobulai, akys gula kažkaip lygiau, galiuko smailumas idealus, o tas valas nebandantis apsimesti cirko akrobatu leidžia ramiai mėgautis mezgimu. 

Tai žodžiu megzt buvo malonumas ir daina, nes ir siūlas smagiai tarp pirštų glostėsi, gražiai į raštus gulė juos pabrėždamas. O dabar svarstau, kad gal reikėtų dar kokį  pyniuotą adijalą kaklui susiorganizuot? Mažu ir striukės ne tokios storos žiemai užtektų 😀 O dar ir iš tvido noriu kokio nors didelio pyniuoto reikalo, ir dar kokio nors nepyniuoto, bet būtinai išvirkščiom akim… Einu pasvajosiu 😀

[su_note note_color=”f4f0e8″ text_color=”#000000″]TRUMPAI DRŪTAI

DUOKLĖ AKIMS

 

 

Related post

Leave a Comment

Your email address will not be published.